dzierzoniow.pl

Ile kosztował „portal” miejski w Dzierżoniowie?

Ile może kosztować „portal” miejski w Dzierżoniowie? Wydawać by się mogło, iż takie pytanie nie jest na miejscu. Urząd zatrudnia informatyków a bezpłatnych narzędzi do tworzenia systemów zarządzania treścią jest całe multum. Ot choćby WordPress z tysiącami dodatków i szablonów. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę te komercyjne, to kwota nie przekroczy 1 tys zł. Ale co tam nasza władza ma gest, i nie będzie wydawać groszy tylko jak już to tysiące. I burmistrz Marek Piorun po raz kolejny wydał, tym razem ponad 15 tys zł za kiepskiej maści portalik, biorąc pod uwagę koszt wydatkowany z publicznych pieniędzy.

Czytelnikom oddajemy do oceny treść umowy.
umowa_dzierzoniow_pl_Page_01

umowa_dzierzoniow_pl_Page_02

umowa_dzierzoniow_pl_Page_03

umowa_dzierzoniow_pl_Page_04

umowa_dzierzoniow_pl_Page_05

umowa_dzierzoniow_pl_Page_06

umowa_dzierzoniow_pl_Page_07

umowa_dzierzoniow_pl_Page_09

umowa_dzierzoniow_pl_Page_10

umowa_dzierzoniow_pl_Page_11

umowa_dzierzoniow_pl_Page_12

umowa_dzierzoniow_pl_Page_13

umowa_dzierzoniow_pl_Page_14

umowa_dzierzoniow_pl_Page_15

umowa_dzierzoniow_pl_Page_16

umowa_dzierzoniow_pl_Page_17

umowa_dzierzoniow_pl_Page_19

4 komentarze do “Ile kosztował „portal” miejski w Dzierżoniowie?”

  1. Ładnie 15 koła na coś takiego co mogli by zrobić licealiści za darmo. Ale co tam nie moje to łatwą ręką wydają.

  2. Fakt strona z innej epoki i cena przesadzona troszkę. Ale w tej kwestii się nie do końca zgadzam z autorem postu ponieważ pisze o wszystkim i nie do końca o czymś o czym ma pojęcie. Aby taka strona była wykonana potrzebne są papiery dokumentacje itp takie coś kosztuje przygotowanie. 1 tyś za stronę ? Za taką kwotę to można postawić stronę dla pani Zosi co maluje paznokcie a nie portal człowieku. Taki portal musi być odpowiednio zabezpieczony. WP bym unikał ponieważ jest otwarty kod i taka strona jest podatna na ataki. Pozdrawiam wszechwiedzących informatyków którzy psują rynek jeszcze bardziej.

  3. News kompletnie bezpodstawny autor wyśmiewa coś na czym się nie zna. I nie zna kosztów realizacji stron na indywidualnych CMS, w mojej firmie jak wprowadzaliśmy nową maskę rozmowa zaczynała się od 50k..
    Pozdrawiam Marcin prezes firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *