Jerzy G. lider PiS

Czy PiS w Dzierżoniowie zaczyna przypominać grupę …?

Prawo i Sprawiedliwość wielokrotnie podkreśla jak ważne są dla tej partii takie wartości jak prawo i sprawiedliwość. Wydaje się naturalnym, iż osoby występujące pod sztandarami PiS powinny się zatem cechować nieskazitelnością. Wydaje się jednak, iż w Dzierżoniowie jest inaczej niż wskazuje nazwa tego ugrupowania. Mieszkańcy Dzierżoniowa od pewnego czasu pokazują iż mają już dosyć PiS i chyba sami członkowie PiS dają ku temu powody.

Głośna na całą Polskę była sprawa lidera PiS w Dzierżoniowie Jerzego G. Ten polityk PiSu z poparciem minister Zalewskiej, został szefem PCK we Wrocławiu. Kiedy działalnością Jerzego G. zaczęły interesować się media okazało się, że Pan lider PiSu w Dzierżoniowie zrobił przekręt na grube kwoty, wedle prokuratury na kwotę ponad miliona złotych!!! Sprawy nie dało się już ukryć ponieważ są mocne dowody. Ostatnio adwokat Jerzego G. chciał aby jego klient wyszedł za kaucją 200 tys. zł, sąd jednak nie zgodził się i Jerzy G. kolejne miesiące spędzi w areszcie.

Jerzy G. ulotka wyborcza
Jerzy G. ulotka wyborcza

Warto tez przypomnieć, iż brat Jerzego G. ma jeszcze większe problemy z prawem. Piotr G. związany jest z ruchem neofaszystowskim i organizowany przez niego koncert w Dzierżoniowie stał się powodem ogromnej akcji ABW i Policji. Sprawa była bardzo głośna w polskich jak i europejskich mediach.

Jak się okazuje Jerzy G. to nie jedyny problem PiSu w Dzierżoniowie. Kolejnym członkiem tego ugrupowania jest Roman Kowalczyk, który zasłynął z pobicia policjanta oraz faktu, że prokuratura umorzyła to postępowanie. Dopiero po interwencji Prokuratora Generalnego radny Roman Kowalczyk został ukarany ale kara była bardzo łagodna jak na taki wybryk.

Drugim liderem PiSu w Dzierżoniowie z problemami z prawem jest Roman Gabrowski, były kandydat na stanowisko burmistrza w Dzierżoniowie. Panu Romanowi zostało zatrzymane prawo jazdy, mimo to Pan roman jako prawy i sprawiedliwy nie zrobił sobie z tego nic nadal prowadził pojazd …. tym razem bez prawa jazdy. Został na tym przyłapany …. ale jako doświadczony polityk prawy i sprawiedliwy nikogo nie przeprosił, szukał tylko wytłumaczenia dla swojego niezgodnego z prawem zachowania. Pewno w tym roku będzie znów startować w wyborach, pytanie czy mu nie wstyd.

Nic dziwnego w tym że z takimi kandydatami PiS w Dzierżoniowie zalicza same porażki, nic dziwnego także w tym że mieszkańcy Dzierżoniowa mają dosyć takich „pisowców” i jawnie się sprzeciwiają co widać po ostatnich licznych demonstracjach w obronie sądów.
Warto też dodać, iż nie są to wszyscy przedstawiciele PiS w Dzierżoniowie mający problemy z prawem. Niebawem dalsze nazwiska i jeszcze bardziej szokujące informacje.

LC

6 komentarzy do “Czy PiS w Dzierżoniowie zaczyna przypominać grupę …?”

  1. NIE JESTEM POLITYKIEM ALE KIEDYS WALCZYLEM O WOLNA POLSKE BYLEM TEZ SKAZANY ZA STRAJKI ITD. I JEDNI I DRUDZY COS SA WINNI ALE CI OBECNI SIEDZA ZA DLUGO I W TEJ CHWILI NIC U BURMISTRZA SIE NIE ZALATWI, A ZASTEPCA KATASTROFA. Z BRATEM JERZEGO G PIOREM TEZ BYLA GLOSNA AFERA NIE TYLKO JAKO NEOFASZYSTY ALE JAKO MAFIOZO MIESZKANIOWY. PRZEZ LATA WYLUDZALI MIESZKANIA, A OBECNA ADMINISTRACJA OBECNEGO I POPRZEDNIEGO BURMISTRZA NADAL PRACUJA W UM A MASKOWALI TA DZIALALNOSC, TO SAMO W DZBM WIEKSZOSC POWINNA ZA CHACHMECTWA SIEDZIEC W PIERDLU A JUZ NAPEWNO NIE POWINNI PRACOWAC W DZBM. JA BEDE GLOSOWAL ALE NAPEWNO NIE NA RZADZACYCH OBECNIE BO TO JEST BAGNO.

  2. A CO Z ZASTEPCA BURMISTRZA KTORY ZNECAL SIE NAD RODZINA. ON Z PISU NIE BYL TYLKO OD KUCHARSKIEGO. A KOMISJA MIESZKANIOWA SIEDZA TAM PO KILKANASCIE LAT I ROBIA TAKIE CYRKI ZE SZOK. JADZIE CHANDLARE MIESZKANIAMI I CZYM SIE DALO WYWALILI Z PRACY I PO JAKIMS CZASIE Z KOMISJI MIESZKANIOWEJ, A GDZIE ODPOWIEDZIALNOSC KARNA,CISZA BO WSZYSCY Z KOMISJI O TYM WIEDZIELI OD LAT, I TOLEROWALI. TO SA LUDZIE OBECNEGO BURMISTRZA. POTRZEBNA JEST ZMIANA W UM I W DZBM, BO JEST JEDEN WIELKI FALSZ I OBLUDA’ A KOMISJA MIESZKANIOWA TO KATASTROFA BANDA I BRAK SLOW. ZAPYTAJCIE LUDZI CO STARAJA SIE O MIESZKANIA, POZDRAWIAM.

  3. Co ma koncert do ugrupowania PIS jakiś banał.
    Ponadto uważam, że sprawa jest rozdmuchana, to że ktoś słucha neopunku czy goth czy innej skrajnie brzmiącej muzyki nie może być wyznacznikiem, że człowiek jest od razu neonazistą….bardzo wsmak lewicy aby takie hasła były rzucane w eter bo to niesie o polakach złe wyobrażenie..nie wiecie co czynicie głupcy….jeszcze Wam karma wróci

  4. Pan Roman Gabrowski jest osobą która słucha i szanuje drugiego człowieka. Obecnie jest prezesem Spółki w TAURON Ekoenergia sp. z o. o. (TEE) w Jeleniej Górze. Za rządów PO i PSL-u spółka była ograbiana i dochodziło już do systemowych zwolnień pracowników. Obecnie Spółka TEE zarządzana przez Pana Romana Gabrowskiego prowadzi szereg projektów rozwojowych i zwiększa zatrudnienie.
    Jako Prezes potrafi dostrzec to, co nigdy by nie mogło być wyrażone (zmaterializowane) w słowach.
    Proszę Państwa, nikt nie jest doskonały, a zwłaszcza polityka tworzone przez wielu ludzi. Krytyka i recenzja jest potrzebna, ale ważne jest byśmy w tym wszystkim nie stracili z oczu człowieka i dobra ogólnego wspólnoty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *